Ev Dekorunda Son Moda: Pleksi Fanuslar

0
49
Ev Dekorunda Son Moda: Pleksi Fanuslar
Ev Dekorunda Son Moda: Pleksi Fanuslar

Pleksi fanuslar, evlerimizde ve iş yerlerimizde kullanabileceğimiz çeşitli ve yeni bir modayı bizlere sunuyor. Özellikle ev içinde küçük fanuslarda bitki yetiştirmek, balık bakmak isteyenlere özel modelleri de yer alan pleksi fanuslar müzelerde de eşyaların yerinde kalmasını korumak üzere kullanılıyor. Cam görüntüsünün yanında son derece dayanıklı olması, farklı alanlarda da kullanılabilmesini sağlıyor.

Ev ve İş Yerlerine Özel Çözümler

Pleksi fanus ürünleri sadece şeffaf, cam gibi üretilmemektedir. Aynı zamanda beyaz, siyah ve çeşitli renklerde üretimi sağlanarak, müşterilerin tercihine bırakılıyor. Evlerinizde özel parçalarınızı, adeta bir müzede gibi korumak isteyebilirsiniz. Bunun için özel üretim olan pleksi fanusları kullanabilirsiniz.

Özellikle biblolar, süs eşyaları, çiçekler gibi alanlarda tercih edilen pleksi fanuslar, ekmek dolabı olarak bile tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Sadece evlerinizde değil, iş yerlerinizde de kullanarak ortama farklılık ve hava katabileceğiniz ürünler arasındaki fanuslar, küçük, büyük ve orta boyutlarda üretilebilmektedir. Ağız kısmı açık ve kapalı olarak da ürün çeşitliliği müşterilere sağlanmaktadır.