Künye

GENEL MÜDÜR

Çağrı BEKTAŞ

İMALAT ÇALIŞANLARIMIZ

Fatih ERBAŞ

Leyla ALGANLI

Sedat TEKAY

Murat HANTAN

Grafik Tasarım

Mevlüt HANOĞLU

İNSAN KAYNAKLARI

Leyla SOLMAZ

İLETİŞİM

Mesude ATAKAN

 

Sitede yayımlanan Yazıların ve Yorumların sorumluluğu Genel Müdüre aittir.

pleksiglases.com yazıların sorumluluğunu alır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

pleksiglases.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2020 pleksiglases.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları pleksiglases.com’a aittir. pleksiglases.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar pleksiglases.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

pleksiglases.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan Genel Müdürümüz sorumludur. pleksiglases.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the pleksiglases.com. However, sometimes the pleksiglases.com uses third parties to process your information. pleksiglases.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the pleksiglases.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the pleksiglases.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the pleksiglases.com and its services. When you use pleksiglases.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the pleksiglases.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.pleksiglases.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri info@pleksiglases.com adresinden ya da iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.