Merdivenlerinizi Pleksi Korkulukla Şık Bir Şekilde Taçlandırın

0
76
Merdivenlerinizi Pleksi Korkulukla Taçlandırın
Merdivenlerinizi Pleksi Korkulukla Taçlandırın

Pleksi malzeme, sağlamlığıyla günümüzde pek çok alanda kendisini kanıtladı. Bu nedenle çok farklı alanlarda kullanılarak, hayatımıza adapte edilmeye devam ediliyor. Klasik görüntüyü sevenlerin bayılacağı bir model olan pleksi korkuluk farklı renk kombinasyonlarıyla da müşterilerine diledikleri görüntüyü elde etme imkanı sağlıyor. Hem ışığı yansıttığı ve parlaklığını koruduğu için modern, hem de dilenen her yüzeyde kullanılabildiği için klasik bir hava katarak, evlerinizin korkuluklarını yenilemenize yardımcı oluyor.

Merdivenlerde Kullanımı

Korkuluklarınızda dilerseniz tek taraflı, dilerseniz çift taraflı pleksi kullanımı sağlayabilirsiniz. Dönen merdivenlerde, düz merdivenlerde ve köşeli merdivenlerde de sorun çıkmadan rahatlıkla kullanımını sağlayabileceğiniz bu ürünler, siyah, gümüş, gri, beyaz ve altın renkleri metallerle birlikte oldukça modern görüntüye kavuşuyor.

Özel üretim olan korkuluklarda, boncuklu, işlemeli ve şişirme modeller de karşımıza çıkıyor. İsteğin karşılanmasında son derece yardımcı olan bu malzeme, farklı renklerde de kullanılarak evlerinizin ve iş yerlerinizin dekorasyonuna yenilik katmanıza yardımcı oluyor. Ahşap merdivenden demir merdivene kadar pek çok yüzeyde başarılı sonuçlarla kendisinden söz ettiriyor.