Optiklerin Vazgeçilmez Pleksi Gözlük Standları

0
52
Optiklerin Vazgeçilmez Pleksi Gözlük Standları
Optiklerin Vazgeçilmez Pleksi Gözlük Standları

Pleksi malzemesi, arkasından verilen ışığı tüm yüzeye eşit şekilde yayarak, önüne yerleştirilen malzemenin daha parlak ve göz alıcı görünmesini sağlar. Günümüzde pek çok alanda kullanılan pleksi raflar, pleksi gözlük standları olarak da hayatımızın içerisinde yer almaktadır.

Duvara monte ve ayaklı olarak masa üzerinde kullanılan bu raflar, müşterilerin gözlükleri tüm çıplaklığıyla görmesini, dokunmadan bile kulp kısımlarını incelemelerine olanak vermektedir. Pleksi malzemesi sayesinde uzun süreler kullanabileceğiniz raflara sahip olabilirsiniz.

Gözlüklerin Sergilenmesi

Markalar kendi gözlüklerinin sergilenmesi için özel raflar da sipariş edebilir ya da işletmeler, gözlüklerin sergileneceği alanın özel olması için girişimde bulunabilir.

Bütün bir pleksi düzlemi üzerinde, sadece gözlüklerin saplarının geçebileceği alanların bulunduğu modeller bulunuyor bunun yanında ayaklı olan standlarda ürünlerin çaprak olarak asılmasını sağlayan bir mekanizmaya da yer veriliyor.

Dilerseniz işletmenizin logosunun üzerinde olduğu özel pleksi raflar sipariş edebilir, optiğinizi renklendirebilirsiniz. Güneş gözlüklerini ve günlük gözlükleri ayırarak, farklı raflarda sergilemeniz müşterileriniz daha iyi seçebilmesini de sağlamaktadır.