Pleksi Dekor Ürünlerine Olan İlgi Her Geçen Gün Artıyor

0
61
Pleksi Dekor Ürünlerine Olan İlgi Her Geçen Gün Artıyor
Pleksi Dekor Ürünlerine Olan İlgi Her Geçen Gün Artıyor

Pleksi Market, tasarımlarında farklılığa ve yenilikçiliğe büyük özen gösteriyor. Pleksi dekor ürünleri üretim sürecinde detaylara çok dikkat edilerek üretiliyor. Üretilen tüm dekor ürünlerinin kaliteli, fonksiyonel ve estetik olmasına özen gösteriliyor.

Pleksi Avize

Pleksi avizeler ile mekanlara renk katıyor. Evlerde, ofislerde, odalarda, mutfaklarda, salon ve koridorlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Pleksi avizelerin temizlik problem bulunmuyor ve uzun süreler boyunca kullanılıyor. Pleksi avizeler, pleksi glas malzemelerin farklı desenler verilerek bükülmesi ve şişirilmesiyle üretiliyor. Müşteri isteğine göre özel renk seçenekleri bulunuyor.

Pleksi Saat

Renk renk pleksi saatler mekana derinlik katıyor. Evlerde, ofislerde, odalarda, mutfaklarda, salon ve koridorlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Pleksi avizeler, uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Pleksi saatler glas malzemelerin farklı desenlerde lazer kesim makinelerinde kesilmesi sonucu üretiliyor. Müşteri isteğine göre özel projeler bulunuyor.

Pleksi Ayna

Farklı renk ve desenlerdeki pleksi aynalar ile mekanlara renk katıyor. Evlerde, ofislerde, odalarda, mutfaklarda, salon ve koridorlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Pleksi aynalar uzun ömürlüdür. Pleksi aynalar, glas malzemelerin farklı desenlerde lazer kesim makinelerinde kesilmesi sonucu üretiliyor.