Pleksi Fanus Kullanım Alanları Gittikçe Artıyor

0
45
Pleksi Fanus Kullanım Alanları Gittikçe Artıyor
Pleksi Fanus Kullanım Alanları Gittikçe Artıyor

Renkli ya da renksiz seçenekler bulunan aynı zamanda plastik bir malzeme olma avantajı ile son zamanlarda daha çok tercih edilen pleksi ürünler bulunuyor. Pleksi’nin kolay işlenmesi ve hafif bir yapısının olması da diğer avantajları arasındadır. Çeşitli ebatlarda tasarlanan bu ürün ihtiyaca göre kolaylık ile temin edilebilir.

Pleksi Fanus

Cam malzemeye kıyas ile daha fazla dayanıklı olmasından ve keskin kenarları bulunmayışından dolayı pek çok alanda tercih edilir hale gelir. Cam kullanımından dolayı oluşan hasar ya da kazalara önlem amaçlı kullanılan pleksi fanus insanın olduğu her yerde bulunuyor. Kare, dikdörtgen ya da silindir şekilleri ile de farklılık gösteriyor. Farklı büyüklükte üretilebilen bu ürünler altlıklı ya da altlıksız olarak da seçenekleri bulunuyor.

Pleksi Fanus Kullanımı

Müzelerde sıklık ile gösterilen her şey pleksi ürünler ile koruma altına alınır. Müze haricinde spor kulüpleri ya da evlerde bu tarz pleksi kullanımları artıyor. Özellik ile evde küçük çocukların var olması halinde pleksi kullanımı olası tehlike ve kazaları önler. Kek kalıplarında, akvaryum ya da aydınlatma sisteminde oldukça tercih edilir.