Pleksi Fason Lazer Kesim İle İstenilen Şekilde Kesim

0
56
Pleksi Fason Lazer Kesim İle İstenilen Şekilde Kesim
Pleksi Fason Lazer Kesim İle İstenilen Şekilde Kesim

Pleksi ürünler, günümüzde hayatın her aşamasında farklı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Pleksi fason lazer kesim makineleri ile seri üretimler yapılabilmektedir. Fason kesim makinelerinde kullanılan lazer sayesinde, pleksi, metal, ahşap, kumaş gibi tüm ürün çeşitlerinin kesimleri daha düzgün ve rahat yapılabilmektedir. Lazer kesimlerde, malzeme israfı olmaz ve istenilen şekilde kesimler yapılabilir. Fason lazer kesimlerde, malzeme türüne göre kalınlık ayarı yapılır ve levha halindeki ürünler kalınlığı göre üst üste konularak tek seferde istenilen modelde kesilebilir.

Lazer Markalama

Pleksi ürünlerin kullanım alanlarına göre şekillendirilmesi ve kesimleri fason lazer kesim makineleri ile yapılmaktadır. Kesimi yapılan ürünler üzerine, farklı desen, logo, yazı gibi işlemler lazer markalama yöntemi ile yapılabilmektedir. Fason kesim yapılan tüm malzemeler üzerine istenilen baskı ve markalama yapılabilmektedir.

Pleksi ürünlerin dayanıklılığı ve şeffaf görüntüsü, ışık geçirgenliği, cam kullanılacak birçok yerde tercih edilmesine neden olmaktadır. Reklam tabelaları, masa, dekor ürünleri gibi tüm pleksi kullanılan alanlara malzeme üretimi için fason lazer kesim tekniği kullanılmaktadır.