Pleksi Kozmetik Standlarıyla Fark Yaratın

0
44
Pleksi Kozmetik Standlarıyla Fark Yaratın
Pleksi Kozmetik Standlarıyla Fark Yaratın

Kadınlar, bakım malzemelerinden ve kendilerini özel hissettirecek makyaj malzemelerinden hiçbir zaman taviz vermemektedir. Yapılan araştırmalar, düzgün ve düzenli ürünlerin yer aldığı rafların kadınlar tarafından daha çok ilgi çektiğini göstermektedir. Bu stantlara yönelen kadınlar, özellikle bu düzenli raflardan alışveriş yapmayı da tercih etmektedir. Her bir makyaj malzemesi için ayrı raflar oluşturulabileceği gibi benzer kategorilerin yan yana sergilenmesi için de ürün tasarlanabilir.

Uzun Yıllar Düzenli Raflar

Pleksi kozmetik standları çeşitli renklerde, boyutlarda üretilebilmektedir. Rujlar, farlar, rimeller, ojeler gibi farklı kozmetik ürünlerinin genişliklerine göre ürün imalatı sağlanabiliyor. Pleksi, plastik gibi hafif fakat cam gibi bir görüntü vermektedir. Sert olması kolay kırılmasını engellemekte, uzun yıllar makyaj malzemelerinin düzenli görünmesinde de yardımcı olmaktadır.

Ayaklı stantlar ya da masa ve tezgah üzeri olmak üzere çeşitleri de bulunmaktadır. Markanın yeni çıkan koleksiyonunun tüm makyaj malzemelerini göstermek için de özel, ürün genişliklerinde pleksi raflar üretilebilmektedir. Bunun yanında sadece satış rafı olarak da pleksiden raflar üretilmektedir.