Pleksi Lazer Kesim ile Yapılan Ürünlerin Çok Tercih Edilmesi

0
52
Pleksi Lazer Kesim ile Yapılan Ürünlerin Çok Tercih Edilmesi
Pleksi Lazer Kesim ile Yapılan Ürünlerin Çok Tercih Edilmesi

Evlerde ve ofislerde, pleksi ürünler daha dayanıklı olduğu için tercih edilmeye başlamıştır. Masa ve sandalye ürünleri tercihlerinde, son yıllarda, pleksi masalara olan ilgi artmaya başlamıştır. Pleksi lazer kesim ile masalar, istenilen ölçü ve şekilde daha rahat kesilebilmektedir. Lazer kesim sayesinde, masaların kenar şekilleri ya da üzerine yapılacak olan desenler rahatlıkla yapılabilmektedir. Pleksi ürünler daha şık görüntü oluşturmakta ve dayanıklı ürün olarak kullanılabilmektedir.

Pleksi Masa Özellikleri

Pleksi masalar, renkli ve renksiz olarak farklı çeşitlere sahiptir. Saydam ve yarı saydam olarak tasarlandığı için farklı alanlarda tercih edilen ürünlerdir. Kolay işlenebilme ve hafif yapısı ile son yılların tercih edilen ürünü olmuştur. Özellikleri arasında, ışı geçirgenlik, darbelere karşı dayanıklılık bulunmaktadır.

İklim şartlarına karşı dayanıklıdır ve renk solması oluşmamakta, kırılganlık oranı oldukça düşüktür. Sağlamlığından dolayı iç mekanlarda ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cam gibi şeffaftır ve darbelere karşı cama göre 6 kat daha fazla dayanıklıdır. Bu özelliği tercih edilmesine neden olmakta ve kullanım alanını genişletmektedir.