Pleksi Sektöründe Tercih Edilen Firma Pleksiglases.com

0
162
Pleksi Sektöründe Tercih Edilen Firma Pleksiglases.com
Pleksi Sektöründe Tercih Edilen Firma Pleksiglases.com

2005 yılında giriş yaptığımız bu sektörde yaratmış olduğumuz yenilikler ile on üç yıldır sektörün en çok aranılan ismi olduk. Genç bir kadro ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin memnuniyetini ve yaptığımız işlerden mutlu olmasını en büyük idealimiz olarak belirledik ve bu yolda da ilk günkü heyecanımız ile ilerliyoruz. Eğme, bükme, şekillendirme, bombelemeler, CNC lazer kesme, CNC Roter sistemi, şişirmeler gibi birçok alandaki hizmetlerimize devam ediyoruz.

Ürün ve Hizmetler

Firmamız sektörün ihtiyacı olan ürünlerin nerede ise hepsi ile ilgili işlem yapmaktadır. Aydınlatma, kozmetik standları, ürün teşhir standları, pleksi fanus adı verilen şişirme yani bombeleme, kapak ürünleri, broşürlükler, isimlikler, led ışık sistemleri, dekorasyon işlemeleri ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca pleksiyle tabela sistemleri, kutu ve harf şişirme işlemleri, CNC oymaları ve lazer ile pleksi kesim, grafik tasarımı, tekne ve yat camları, sadaka kutuları, korkuluk ve dekor ürünleri de diğer ürünlerimizdendir. Ürünlerimizden biri olan pleksiyle ilgili olan imalatımızda ham madde olarak pleksiglas kullanılmaktadır. Gözlük ve bijuteri ürünleriniz ile ilgili standların üretimlerini de yapmaktayız. Özellikle okullar için deney tüpleri, hastanelerimiz ve laboratuvarlarımız için çeşitli özellikte laboratuvar cihaz ve ekipmanlarına da www.pleksiglases.com adresinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Eski Çalışmalarımız Hakkında Bilgi

Sitemiz üzerinden sipariş vermeden önce sitemiz içerisinde yer alan eski çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu çalışmalarımızı inceleyerek ürün üretimlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, siparişlerinizi üretim çeşitlerimize göre şekillendirebilirsiniz. Üretimlerimiz ile ilgili olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Tüm ürünlerimiz garantili olup firmamız tarafından her zaman değiştirilme ve onarılma güvencesindedir.

Polikarbon Çatı Kaplama İşlemlerimiz

Firmamız her türlü ofisiniz ve binanız için çatı kaplama işlemleri gerçekleştirmektedir. Çatı kaplama işlemlerimiz hakkında da sitemizde menü üzerinden polikarbon çatı kaplama bölümüne girerek daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz polikarbon çatı kaplama işlemlerimizi görebilirsiniz. Çatı kaplamada istediğiniz renk ve şekilde üretim yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretim ve montaj işlemlerini yürüten firmamız ile çalışarak piyasa koşullarından daha uygun bir fiyata çatınızı kaplayabilirsiniz.