Pleksi Şişirme Ürünler Görselliği İle Dikkat Çekiyor

0
72
Pleski Şişirme Ürünler Görselliği İle Dikkat Çekiyor
Pleski Şişirme Ürünler Görselliği İle Dikkat Çekiyor

Pleksi kutu harf tabelalar, özel tasarımlarla hazırlanmakta ve en iyi reklam ürünü olarak kullanılmaktadır. Pleksi şişirme yöntemi ile açık hava reklam sektörü için kutu harf imalatı yapılmaktadır. Pleksi makinalarındaki özel ısıtıcı rezistanslar ile ısıtılarak iyice yumuşatılan pleksiye şişirme yöntemi ile istenilen harf şekilleri verilmektedir. Kullanım yerine ve amacına göre ışıklı ya da ışıksız kutu harf tabelası olarak kullanılabilmektedir.

Şişme Pleksi Kutu Harf

Kutu harfler özel kalıplar kullanılarak üretilmektedir. Şişirme tekniği ile oluşturulan kutu harfler, led aydınlatmalı pleksi ürünler görsellik açısından dikkat çekici olmaktadır. Şişirme olduğu için harf içerisi boş olacak ve buraya yerleştirilecek olan aydınlatma sistemi ile istenilen renk verilebilecektir. Kutu harf üretiminde, pleksi malzemesi için farklı renk seçenekleri de kullanılabilmektedir.

Pleksi kutu harf tabelaların en çok kullanıldığı yerler eczanelerdir. Eczane yazılı şişme pleksi harfler ışıklı tabela olarak hazırlanır ve aydınlatma sistemi sayesinde geceleri bile rahatlıkla görülebilir. Aynı şekilde farklı iş yerleri içinde kutu harf tabela çeşitleri kullanılmaktadır.