Pleksi Tabelalarla Markanız ve Şirketiniz Göz Alıcı Parıltıda

0
68
Pleksi Tabelalarla Markanız ve Şirketiniz Göz Alıcı Parıltıda
Pleksi Tabelalarla Markanız ve Şirketiniz Göz Alıcı Parıltıda

Pleksi, günümüzde en sık kullanılan tabela malzemesi arasında yer alıyor. Böylelikle ülkemizdeki ve dünyadaki pek çok tabelada görmemize olanak sağlıyor. Özellikle eczaneler ve hastanelerde, parlak harflere sahip kutu pleksi ürünleri dikkat çekici olmasıyla biliniyor.

Pleksi tabela ürünleri, ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı biçimde üretilebilmekte. Ürünlerin harflerin içerisinde ışık kullanılarak daha parlak bir görüntü sergilemesi de kolayca sağlanabiliyor. Kullanışlı olması, hafif ve son derece sağlam olması, işletmeleri pleksi malzemelerden üretilmiş tabelalara yönlendiriyor.

Pleksiyle Farklılık Yaratın

Aynı zamanda büyük tabelaların yanında kapı kenarı tabelaları, isim ve bölüm yazılı tabelalarda da pleksi malzemeler büyük çoğunluğu oluşturuyor. Uzun süreli kullanım sağlarken son derece şık bir görüntüyü de yanında getiren pleksi, harflerin içerisinden aydınlatılma ve yanından aydınlatılma olarak da çeşitlenebiliyor.

Dilenen renkte, modelde, yazı fontunda üretimi sağlanabilen bu esnek ürün, müşterilerinin yaratıcı olmasına da izin veriyor. Dilerseniz modern dilerseniz klasik bir tabelada da pleksi harfler ve baskılar kullanabilirsiniz. Dış etmenlere karşı dayanıklı olduğu için solmadan, yıpranmadan uzun süreler kullanabilirsiniz.