Pleksi Üretiminde Vizyon Sahibi Olunması Kalitedir

0
139
Pleksi Üretiminde Vizyon Sahibi Olunması Kalitedir
Pleksi Üretiminde Vizyon Sahibi Olunması Kalitedir

Firmamız, genç, deneyimli ve dinamik kadrosu ile sinerji ve çözümcü yaklaşımı ile oldukça güvenilirdir. Verdiğimiz tüm hizmetler sayesinde Türkiye’de ve Dünya’da geçerli olan yenilik ve teknolojileri takip ederek, kullanarak en iyi ürün ve hizmetleri sunmaktayız. Aynı zamanda tüm çalışanlarımızın eğitimi ve onların mutluluğu bizim için oldukça önemlidir.

Misyonumuz

Firmamız pleksi ürünlerin imalat ve satışı, daha sonra satış sonrası sağladığımız hizmetler ile güvenilir ve iş ahlakına öneminin bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeye amaç edindik. Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman ön plandadır.

Kalitenin Önemi

Firmamız her geçen gün değişen teknolojiyi takip ederek ve yenilenen bu teknolojiyi kullanmaktadır. Şekillendirme, bükme, eğim, şişirme, cnc lazer, kesim işlemleri, bombeleme, cnc router ve pleksi kesim işlemlerinin hepsi kaliteli ve hatasız olarak yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutularak kalite yönetim sistemine en uygun şartlarda malzemeler yapılarak müşterilere teslimi gerçekleştirilir. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması amacı ile planlı bir şekilde çalışılarak, zamanında ve müşterilerin istekleri doğrultusunda malzemelerin teslimatı gerçekleştirilir.

Pleksiglas

Pleksi, renkli ve renksiz çeşitleri olan plastik bir malzemedir. Aynı zamanda saydam ve yarı saydam olabilir. Kolaylıkla kesilebilen, delinebilen ve hafif bir yapısı bulunmaktadır. Çoğunlukla çeşitli ebatlarda düz levhalar halinde bulunur. 90 derece sıcaklıkta veya 115 derecede etüv de ısıtılarak yumuşatılır. Daha sonra kalıba alınarak biçim verilir. Camdan daha dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Fakat yanmaya karşı dayanıklılığı azdır.

Pleksiglas istenilen şekilde rahatlıkla uygulanma imkanı verir. Pleksilerin en büyük avantajı düküm levha olmasıdır. İmalat aşamasında kullanıcılarını zor durumda bırakmaz. Pleksiler kesimde, şişirmede ve şekillendirmede sorun yaratmaz.

Firmamız tarafından yapılan pleksiglas kutular ile hem korunmasını hem de görünmesini istediğiniz eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Şeffaf bir yapıda olduğu için nesneyi tüm hatları ile gösterme imkanı sunar ve dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı tam bir koruma sağlamaktadır. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için pleksiglases.com internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İnternet sayfamızdan tüm ürünlerimizi incelemeyebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.