Pleksi Ürünler ve Kullanım Çeşitliliği

0
345
Pleksi Ürünler ve Kullanım Çeşitliliği

Dünya genelinde günümüzde geleneksel cam ürünler artık çok ender kullanılmaktadır. Camın yerine getirilen ürün ise, pleksidir. Pleksi adlı bu malzeme, hammadde halindeyken renksizdir ve saydam olarak kullanılmaktadır. Ayrıca yarı saydam olarak hammadde seçenekleri de bulunmaktadır. Belli boyutlarda kesilmiş pleksiler, ortalama sıcaklık değerlerinde eritilerek kalıplarla şekillendirilir ve ortaya camdan kat be kat dayanıklı bir ürün çıkar.

www.pleksiglases.com olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda pleksi kesim ürünlere yer veriyoruz ve sektörün öncüsü olarak ürünler tasarlıyoruz.

Pleksi ve Ürün Üretimi

Pleksiden imal edilme ürünlerin belli bir sıcaklık değerinde eritilerek kalıplarla şekillendirilmesi sonucu ortaya çıktıklarını belirtmiştik. Pleksi, son derece kolay işlenebilen bir hammadde olduğundan, artık geleneksel cam daha az tercih edilmektedir. Camın eritilmesi ve şekillendirilmesi oldukça yüksek sıcaklık değerleriyle mümkün olabilmektedir. Pleksi ise, daha düşük sıcaklıklarla daha kolay üretimler yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca camla karşılaştırıldığı zaman, daha dayanıklı üretimler ortaya koymaktadır. Pleksiyle üretilen ürünler, darbelere en dayanıklı seçenekleri sunarlar. Bu da kolay kolay kırılmayan ve çizilmeyen ürünleri kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Firmamız, uzun çalışma deneyiminin ardından pleksi üretimlerinde sektörün öncüsü haline gelmiştir.

Pleksi ve Ürünlerimiz

Sayfamızı inceleyerek farklı pleksi üretimlerini bulabilirsiniz. Bu, dekoratif ürünlerden başlayarak kimya laboratuvarlarına kadar uzanan bir ürün çeşitliliğini ortaya koymamıza imkan tanıyan bir malzemedir. Böylelikle ister stant üretimleri, ister laboratuvar malzemeleri, ister pencere camı, isterseniz de dekoratif ürünlere pleksiler ile sahip olabileceğiniz anlamına geliyor. Kullanım alanlarının bu kadar geniş bir çeşitliliğe yer vermesi, pleksiye ve bu malzemeyle üretilen ürünlere odaklanmamızdaki en temel nedendir.

Ürün Kalitemiz

Yılların deneyimiyle birlikte pleksiglas üretimlerinde dünya standartlarını baz alarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, kaliteli ürünler ortaya koymamıza imkan tanıyor. Ürün kataloglarımız ile sipariş verebileceğiniz onlarca seçeneğe yer verebiliyoruz. Dinamik ekibimiz, siparişlerinizi kolaylıkla hazırlıyor ve sizlere en iyi kaliteyle sunuyor. Mor Pleksi firmamız, 2005 senesinden bu yana verdiği imalat hizmetleriyle kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini benimsediğimiz vizyon ve misyonumuz ile elde ettiğimiz bir başarıdır.