Pleksiglases.com Ürün Çeşitliliği İle Kaliteli Hizmet Sunmaya Devam Ediyor

0
275
Pleksiglases.com Ürün Çeşitliliği İle Kaliteli Hizmet Sunmaya Devam Ediyor
Pleksiglases.com Ürün Çeşitliliği İle Kaliteli Hizmet Sunmaya Devam Ediyor

2008 yılında kurulduğundan bu yana pleksi sanayi sektöründe emek ve hizmet vermeye devam eden firmamız güçlü ve üretken ekibiyle gelişmeye devam etmektedir. Türkiye ve dünyada değişen ve gelişen teknolojiyi de takip ederek ve kullanarak ürünlerimize yansıtmaya çalışmaktayız. Böylece bu sektörün önde gelen güvenilir firmaları arasında yerimizi almayı sürdürüyoruz.

Firma Olarak Vizyonumuz

Kaliteli hizmet ve ürün sunarak, güvenilir, ahlaklı ve yaratıcı iş kadromuzla müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak başlıca görevimizdir. Firmamızda pleksi kesim, eğme, bükme, şişirme, şekil verme, bombeleme, cnc rounter, cnc lazer kesim uygulamaları yapılarak müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda üretim ve hizmet verilmektedir.

Ürünlerimizin Yapısal Özellikleri

Son yıllarda popülaritesi artan bu ürünler hemen hemen her nesnede kullanılabilme özelliğine sahiptir. Şeffaf ve yarı şeffaf olabilen, renkli ve renksiz çeşitleri bulunan bu plastik camlar kolay işlenebilen ve kolayca kesilebilen özelliklere sahiptir. 90 °C sıcaklıkta etüvde veya fırında ısıtılarak yumuşaması sağlanan pleksiglas, daha sonra uygun kalıplar kullanılarak şekil verilebilen bir malzemedir. Camdan daha dayanıklı ve hafif bir madde olması nedeniyle tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca darbelere de cama kıyasla daha dayanıklıdır. Keskin yapıda olmadığı için yaralanmalara sebep olmayan bir özelliğe sahiptir.

Ürünlerimiz

Kozmetik malzemeler için standlar, gözlük standları, bijüteri standları, aydınlatma ürünleri, ürün teşhir standları, tabela sistemleri, isimlikler, çeşitli türde kapaklar, sadaka kutuları, led sistemleri, broşür koymak için raflar, dekorasyon amaçlı işlemeler, boru, vakum, kutu, harf şişirme ürünleri, korkuluk ve dekor ürünleri, tekne ve yat için uygun camlar, grafik tasarımı, çatı kapatma ürünleri, kürsüler, masalar, CNC oyma ve lazer kesim ile talebe yönelik çeşitli ürünler, laboratuvar cihazları ve deney malzemeleri, akrilik standlar, UV baskı gibi birçok ürünün yapımında görev almakta olan firmamız her geçen gün çeşitliliğine çeşit katmaktadır. İşinde uzman ve yaratıcı bir ekiple çalışan firmamızda teknolojinin sunduğu her türlü nimetten faydalanmak için piyasa sıkı takip edilmektedir. Müşterilerimizin görüş ve önerileri ile yaptığımız çalışmalar da hizmetlerimize değer katmaktadır. Ürünlerimizi daha detaylı olarak incelemek için www.pleksiglases.com adresini ziyaret edebilirsiniz.