Sektörde Öncü Kuruluş Pleksiglases.com Artık İnternette

0
147
Sektörde Öncü Kuruluş Pleksiglases.com Artık İnternette
Sektörde Öncü Kuruluş Pleksiglases.com Artık İnternette

On üç yıldan bu yana bu sektörde hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde ortaya çıkardığımız yeni fikirler ve üretim şekilleri sayesinde hak ettiğimiz yeri kısa süre içinde kazandık. Firma olarak amacımız tüm müşteri kitlemizin yaptığımız işlerden memnun kalması ve uzun yıllar güvenle kullanmasıdır. Bu büyük idealimiz ve ilk günden bu yana hiç azalmayan enerjimiz ile işlerimize büyüterek devam etmekteyiz. Yaptığımız işlemler arasında büküm işlemleri, eğme işlemleri, şekillendirmeler, cnc lazerli kesme işlemleri, bombe yapma işlemleri, şişirme sistemleri ve cnc roterli işlemlerimiz bulunmaktadır.

Üretim ve Hizmet Grubu

Şirket olarak hizmet verdiğimiz sektördeki tüm işlemleri yapmakta, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Kozmetik standı, pleksi fanus ürünü, aydınlatma sistemleri, bombe işlemleri, broşür koymak için standlar, led ışık ile aydınlatılmış sistem ve tabelalar, kapat çeşitleri ve dekorasyon ile ilgili olan ihtiyaçlar firmamızın ürünlerinden bazılarıdır. Pleksiler ile yapılan tabelalar, cnc oyması, çeşitli özellikteki grafik tasarımları, kutuları ve harfleri şişirmek için yapılan işlemler, bakkal ya da mağazalarda sık sık kullanılan sadaka kutusu yapımı, korkuluklar, lazer sistemi ile pleksi kesim de üretim alanlarımız arasında yer alıyor. Ayrıca tüm teknelerde ve yatlardaki cam ihtiyaçları da şirketimiz tarafından yapılarak ilgili tekne ve yata monte edilmektedir. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan pleksiler ile ilgili işlemlerimizde ise hammaddemiz pleksiglas maddesidir. Özellikle fuar alanlarında kullanabileceğiniz ve rüzgardan etkilenmeyecek şekilde yapılan bijuteri ve gözlük standlarını da firmamızda bulabilirsiniz. Okullarda deneylerde kullanılan tüpler, laborantlar tarafından laboratuvar ve hastanelerde kullanılmakta olan laboratuvar cihazları da sürekli üretim alanlarımız arasındadır.

Eskiden Yaptığımız Çalışmaları Merak Edenlere

www.pleksiglases.com adındaki internet mağazamıza üye olmanıza gerek kalmadan girerek daha önce yaptığımız çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Çalışmalarımızın görsellerini inceleyerek yaptırmak istediğiniz işlemler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Çatı Kaplamaları Hakkında

Şirket olarak yaptığımız çalışmalar arasında yer alan çatı kaplamalarında polikarbon kullanmaktayız. Uygun bir fiyata yaptıracağınız bu polikarbon çatıyı uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz. Tüm hizmetlerimiz firmamızın garantisi altında olup, soru ve önerileriniz için sitemizde yer alan telefon numaramız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.